Realizované zakázky

Prodej bytu 2+1 v cihlové zástavbě

Několik kol prohlídek, více než 3 desítky zájemců. Prodej nakonec ukončen online aukcí, které se zúčastnilo 10 koupěchtivých. Prodáno nejvyšší nabídce s navýšením o 315 tis. nad původní, poměrně smělou, poptávanou cenu.

SD: Při prodeji bytu jsem se bála stresu a starostí s tím spojených. Byla jsem však velmi mile potěšena. Nemusela jsem se starat téměř o nic a vše bylo zajištěno. Pokud chcete spolupracovat v realitách (prodat, koupit, financovat) v klidu a bez starostí, doporučuji Tomáše Uhera.

Doma ve Mšeně - prodej bytu 3+1

Prodáno za vyšší cenu, stanoven nový mšenský rekord, prodávající mohla zůstat v bytě dalších 6 měsíců po převodu. A její dojem z naší spolupráce?

MŽ: Příjemný a profesionální přístup, spolehlivost, perfektní příprava (inzerce, dokumentace, prohlídky nemovitosti). Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, realitní makléř, který ví co dělá, baví ho to a má srdce ?

Chata v malebném údolí

Servis od A do Z. Majitelům tento převod zabral zhruba hodinu, kterou potřebovali na podpis veškerých smluv. Ani ukončení vztahu s nájemcem nemuseli řešit. Navýšení ceny o 400 tis.

JM: S Vaší prací jsem byl navýsost spokojen. Vaše zastupování bylo profesionální, flexibilní a jsem přesvědčen, že hrálo rozhodující roli při prodeji naší nemovitosti. Rychlost, s jakou se vše událo byla dechberoucí. Ještě jednou děkuji za Vaše služby a přeji vše dobré....

Prodej RD k rekonstrukci

Rekordní počet zájemců o prohlídku, rekordní počet návštěv v jeden den (17), rekordní navýšení ceny (800 tis). Zhruba 2 měsíce od zveřejnění  zakázky po předání nemovitosti.

MK: Doporučuji Reality UHER. Tomáš je ochotný, schopný, rychlý, přesný.

Prodej venkovské usedlosti

All-in-one. Zastupování klienta trvale žijícího v zahraničí. Zprostředkování pronájmu s následným odkupem. Zajištění financování kupujícím.

TS: Naprostá spokojenost a profesionální a milý přístup. Dokáže i nemožné ? Rádi se k Vám budeme vracet. Mohu jen a jen doporučit.

EEC: I would like to thank Tomas for all his help. Extremly professional, reliable and hard working and a pleasure to deal with. I would recommend Tomas to anyone asking his services.

Pronájem bytu 2+1 ve Mšeně

Popis po realizaci zakázky? Reference?

Další zakázky

Desítky realizovaných zakázek budou nahrány po dokončení migrace dat z původního hostingu. Zprostředkovávám prodej, koupi či pronájem jakékoli nemovitosti: byty, domy, pozemky, chaty, pole, zahrady, garáže, komerční objekty aj. Nejčastěji vše v rádiusu 50 km od Mšena nebo v Praze, ale realizoval jsem i prodej chalupy v Krkonoších, RD v Rokycanech nebo luxusního objektu v Hořicích.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení