Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD k rekonstrukci

užitná plocha 174 m2

projekt k dispozici

IS: voda, elektřina, kanalizace

klidné místo s výhledem

CHKO Kokořínsko - Máchův kraj

výborna dostupnost (Praha 1 hod)

Mšeno, Sedlec 42

#domaveMšeně

Popis nemovitosti

Klasický venkovský dům s výhledem do údolí – Sedlec u Mšena (CHKO Kokořínsko)

Prodej klasického venkovského stavení s pavlačí určeného ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost se nachází v Sedlci, což je místní část města Mšeno, které je pro svou polohu, dobrou dostupnost a dostatek služeb jedním z nejvyhledávanějších míst Středočeského kraje. Město je právem označováno jako vstupní brána do malebné CHKO Kokořínsko - Máchův kraj a leží zhruba hodinu od Prahy.

Objekt je dvoupodlažní, s využitelným podkrovím, částečně podsklepený. Původní projekt rekonstrukce odsouhlasený CHKO je k dispozici. V něm bylo počítáno se 4 obytnými místnostmi, kuchyní a dalšími prostory využitelnými jako šatna, pracovna apod. Plus je možnost zobytnit podkroví. V roce 2008 byl ošetřen krov a položeny pálené tašky Bramac. Dále byly nově zbudovány 2 komíny s keramickým vyvložkováním. Objekt je připojen k veřejnému vodovodnímu řadu, elektrické síti a kanalizaci. Přístup k nemovitosti je po asfaltové komunikaci. Parkovat lze na pozemku i před objektem. Základní bourací práce byly již provedeny, suť je vyvezena, objekt je vyklizen, takže realizaci vlastního vysněného bydlení nic nebrání.

Plocha pozemků činí 783 m2, z toho je zastavěná plocha 101 m2. Pozemek má kombinovaný terén a je částečně oplocen. Orientace západním směrem poskytuje dostatek světla po celý den. Dvůr kolem domu je rovný, částečně zpevněný. Možnost zbudování garáže, nebo pergoly, která by k západní stěně z pískovcových štuk nádherně ladila. Na dvůr navazuje zahrada terasovitého charakteru, odstupňována pískovcovými kvádry. Ideální pro pěstování zeleniny.

Mšeno má kromě výhodné polohy i rozšířenou občanskou vybavenost, která svým občanům poskytuje téměř komplexní služby. Škola, školka, lékaři, lékárna, pošta, knihovna, restaurace, bankomat, koupaliště, různé obchody, řemeslníci, osobní služby, sportovní kluby a zájmové spolky a mnoho dalšího. Dopravní obslužnost zajišťují vlaky a autobusy (lokální i PID).

Po rekonstrukci bude nemovitost vhodná k trvalému rodinnému bydlení nebo jako prostorná chalupa na super místě, které ocení všichni milovníci přírody, kteří požadují i dobrou dostupnost menšího města. Volný čas lze trávit mnoha způsoby: turistika, cyklovýlety, koupání, houbaření, rybaření, lezení po skalách nebo na lezecké stěně, fotbal, tenis, v zimě běžky atd.

Další služby a tipy na využití volného času vám rádi prozradíme na prohlídce, kterou si můžete domluvit na uvedených kontaktech. S výběrem nejvýhodnějšího financování rád pomohu, a hladký průběh transakce zajistím. Nepropásněte příležitost, kterých se v této lokalitě mnoho neopakuje.

Fotogalerie

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF