Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1

světlý byt, 72 m2, 3. patro, osobní vlastnictví

Mšeno, Zahradní 127

#domaveMšeně

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 – Zahradní 127, Mšeno

Zprostředkuji Vám koupi bytu 3+1 s komorou a sklepem (celkem 72,2 m2) v těsném sousedství centra Mšena. Byt je částečně zrekonstruovaný a nachází se ve 3. patře zatepleného panelového domu.


Byt má světlý, prostorný obývací pokoj, kuchyň s rohovou linkou a vestavěnými spotřebiči, dvě ložnice, chodbu se 2 vestavěnými skříněmi, samostatnou koupelnu a toaletu, komoru na patře a sklep v přízemí. V bytě jsou plastová okna, dřevěné dveře, nová lina, nové dlažby, 2 nové vestavěné skříně, nedávno byl vymalován. Koupena je ve velmi dobrém stavu, ze dvou stran zděná, dvě stěny jsou původní a nabízí možnost seberealizace při případné rekonstrukci. Okna do tří světových stran s výhledem na okolní domy i do zeleně. K dispozici internet i STA.

V domě k dispozici sdílená kočárkárna. Ve společných prostorách domu jsou plastová okna, střecha je po rekonstrukci a v dohledné době proběhne i úpravy vnitřních prostor. Budova je pětipodlažní o dvou vchodech, s celkem 25 byty, připojena k vodovodní i elektrické síti, kanalizaci, vytápění je centrální domovní, bez výtahu, zateplený, stáří cca 50 let. U domu dobré parkovací možnosti.


Město Mšeno má rozvinutou infrastrukturu i rozšířenou nabídku občanského vybavení. Komplexní nabídka služeb je dostupná v Mělníku (18 km) nebo Mladé Boleslavi (26 km). Ze vzdělávacích zařízení se ve městě nachází mateřská, základní a základní umělecká škola. Zdravotní péči ve městě zajišťují praktičtí lékaři a lékárna. Nákup zboží je dostupný v obchodech drobných živnostníků, služeb osobního charakteru je také dostatek. Ve městě se
dále nachází pošta, muzeum, knihovna, sokolovna, multifunkční hřiště, stadion a koupaliště. Dopravní obslužnost města zajišťují příměstské autobusy a vlaky. Nedávno dokončená revitalizace Mšena, které je na pomezí krásné lokality CHKO Kokořínsko - Máchův kraj, jej činí velmi vyhledávanou a klidnou lokalitou, přitom ani ne hodinu od Prahy.


S výběrem nejvýhodnějšího financování rád pomohu, a hladký průběh transakce zajistím. Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Půdorys

m3573-Mseno3Da

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF