Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk s terasou - Mělník

byt po rekonstrukci

vlastní terasa

1. patro panelového domu

cca 67 m2

nájem 15.000 Kč

zálohy 2.000 Kč

elektřina cca 1.500 Kč

jistota 30.000 Kč

#domanamelniku

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk s terasou a okrasnou zahrádkou

Nabízím k pronájmu krásný byt 2+kk o užitné ploše 46 m2 včetně komory na patře. Byt se nachází v 1. patře zatepleného panelového domu a je po kompletní rekonstrukci. Součástí bytu je také prostorná terasa s malou okrasnou zahrádkou o celkové ploše 21 m2.

Vybavení bytu

Vlastnosti bytu

Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení s možností relaxace na vlastní terase. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací a zastávek MHD.

Majitel hledá slušné pracující nájemníky, kteří nemají žádné finanční problémy spojené s insolvencí nebo exekucemi, a zároveň si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka bez udání důvodu. Pro více informací a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

3D náhled a 2D půdorys

Reality UHER 3D náhled byt 2+kk Mělník

Reality UHER 23D půdorys byt 2+kk Mělník

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF