02/03/2016

Reference

Realitní služby

Dosud jsem zprostředkoval prodej nemovitého majetku v hodnotě 95.759.018,- Kč. Komentáře spokojených klientů viz níže.

prodej / Jiří V.: “Naprosto perfektní servis s maximální přidanou hodnotou. Moc tímto děkuji. A+++!!!

prodej / Vladimír V.: “… moc Vám děkuji za spolupráci, vše probíhalo v pohodě a Vaše práce byla výborná, jsem spokojená… Jsem ráda,že jsme s vaší realitní kanceláří provedli celou transakci, do další vaší práce přeji hodně úspěchů.

prodej / Věra P.: “Mockrát Vám za děkuji za skvělou spolupráci i za to, jak vše probíhalo tak pohodově a férově. Ráda bych Vám popřála v tomto roce hodně spokojenosti nejen v soukromí, ale i v práci.

prodej / Eva B.: “Ještě jednou si dovoluji poděkovat za perfektní spolupráci při prodeji mé nemovitosti. Ve Vašem životě Vám přeji vše nejlepší.“ + Luděk R.: “Rád bych pochválil pana T. Uhra za poctivé vedení obchodního případu a příjemné vystupování a přeji vám mnoho zdaru ve vaší práci a spokojených klientů.

prodej / Martin B.: “S Tomášem jsem byl maximálně spokojen, vše proběhlo tak jak mělo.

prodej / Míla K.: “… Tímto bych mu chtěla moc poděkovat a jestliže bude v mém okolí někdo potřebovat pomoci s nákupem či prodejem nemovitosti, nebudu váhat a určitě jej všem doporučím.

koupě / Nicolas J.: “Tomas, thanks for all your help.

prodej / Jana K.: “Dovolte mi Vaším prostřednictvím poděkovat Vašemu realitnímu makléři, panu Uherovi, za výborně provedenou transakci při prodeji mé nemovitosti. Se službami tohoto makléře jsem byla nadmíru spokojena.

prodej / Jiří P.: “Děkuji za spolupráci, byla profesionální.

Finanční servis a ost. služby

Klientům jsem pomohl získat cizí finanční zdroje v objemu přesahujícím 30 mil. Kč, přičemž úspěšnost podaných žádostí mým prostřednictvím je 100%.

finanční servis / Hložkovi: “Chceme poděkovat panu Uhrovi za profesionální a vysoce efektivní spolupráci…celá reference zde.

finanční servis / Monika K.: “Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu a trpělivost při hledání řešení, jak zafinancovat můj “lehce netradiční” projekt bydlení 🙂 Díky Vám se vše podařilo a já jsem zase o krok (velký krok) blíž k uskutečnění mého snu 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji 🙂

finanční a právní servis / Simona D.: “Ráda bych poděkovala Tomášovi za skvělou spolupráci při koupi bytu. Chválím za profesionální i lidský přístup a především ochotu. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

právní servis / Gábor J.: “Moc děkujeme za vstřícnost a rychlé zpracování.”

doplňkový servis / Eoin C.: “Hi Tomas, thank you for that, you are very good. …thank you once again and fondest regards to you and your family.”

Realizované zakázky

Po najetí myší nad fotku se zobrazí popis vč. případného komentáře. Po kliknutí se spustí prezentace. Na mobilu to ale moc přehledné není 🙁