Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku Vysoká

výhled do krajiny

výměra 921 m2

vhodný pro obdélníkový RD

s možností obytného podkroví

50 minut od Prahy

vyjadřovačky k dispozici

souhlasné stanovisko CHKO

možnost okamžitého převodu

GP, souhlas SÚ i smluvní dokumentace připravena

2.500.000 Kč

#pozemeksvyhledem

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku – obec Vysoká (CHKO Kokořínsko)

Nabízím Vám ke koupi stavební pozemek s výhledem do krajiny v obci Vysoká, která se nachází na jižním okraji malebné CHKO Kokořínsko - Máchův kraj, jen 50 minut od Prahy.

Pozemek je na jižním slunném místě, v kombinovaném terénu od mírného po prudší svah. Pozemek je z jedné strany oplocený a jeho poloha Vám zajistí maximální klid a soukromí. Přístup zajištěn po asfaltové komunikaci. Pozemek má atypický tvar o celkové výměře 921 m2. Plocha určená k zástavbě má rozměry cca 10 x 30 m.

Dle územního plánu a předběžného souhlasu sCHKO lze na pozemku postavit obdélníkový rodinný dům o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví. Pozemek je nezasíťovaný, ale lze připojit ke všem dostupným sítím (elektřina, voda, kanalizace).

V obci je základní občanská vybavenost, základní a mateřská škola, potraviny, pošta, knihovna, obecní úřad, hospoda. Dále je zde dětské hřiště, fotbalové hřiště, víceúčelové sportoviště s tenisovými kurty, sokolovna, kde je mimo jiné oddíl florbalu všech věkových kategorií a další. Téměř všechny služby v obci jsou od pozemku vzdáleny do 10 minut pěšky.

Z obce jezdí autobusy směrem na Mělník, kde je možnost přestupu na další autobusové nebo vlakové spoje. Zastávka autobusu je 350 metrů od pozemku.

Mělník je vzdálený 10 minut autem a je zde kompletní občanská vybavenost, několik supermarketů, školy, nemocnice atd. Praha nebo Mladá Boleslav je vzdálena 50 minut autem. Poloha obce na okraji známé turistické oblasti Kokořínsko vybízí k různým volnočasovým aktivitám (pěší i cyklo turistika, lezectví, koupání, rybaření, houbaření apod.). Nejbližší koupání je v rybníku u oblíbeného letoviska Harasov vzdáleného 3 km, nebo v krytém bazénu či letním koupališti v Mělníku.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rád zajistím. Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Fotogalerie

Mapa občanské vybavenosti

vysoka_ov

Tomáš Uher

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF