Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku Vysoká

výhled do krajiny

výměra 921 m2

vhodný pro obdélníkový RD

s možností obytného podkroví

50 minut od Prahy

vyjadřovačky k dispozici

souhlasné stanovisko CHKO

možnost okamžitého převodu

GP, souhlas SÚ i smluvní dokumentace připravena

2.500.000 Kč

#pozemeksvyhledem

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku – obec Vysoká (CHKO Kokořínsko)

Rádi byste bydleli na venkově a přitom nepřišli o výhody ve městě? Nabízím Vám ke koupi stavební pozemek v obci Vysoká, která se nachází na jižním okraji malebné CHKO Kokořínsko - Máchův kraj, jen 50 minut od Prahy.

A nejedná se o žádný satelit, či nepřirozeou parcelaci vyjmutou z pole, kterou vídáme na okrajích jiných obcí. Pozemek je zasazen mezi původní zástavbu a jeho pozice Vám zajistí maximální klid a soukromí, a nádherný výhled do krajiny k tomu!

Pozemek je na jižním slunném místě, v kombinovaném terénu od velmi mírného sklonu po prudší svah, z jedné strany oplocený. Přístup zajištěn po asfaltové komunikaci. Pozemek má atypický tvar o celkové výměře 921 m2. Plocha určená k zástavbě má rozměry cca 10 x 30 m.

Dle územního plánu a předběžného souhlasu správy CHKO lze na pozemku postavit obdélníkový rodinný dům o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví. Pozemek je nezasíťovaný, ale lze připojit ke všem dostupným sítím (elektřina, voda, kanalizace).

V obci je základní občanská vybavenost, základní a mateřská škola, potraviny, pošta, knihovna, obecní úřad, hospoda. Dále je zde dětské hřiště, fotbalové hřiště, víceúčelové sportoviště s tenisovými kurty, sokolovna, kde je mimo jiné oddíl florbalu všech věkových kategorií a další. Téměř všechny služby v obci jsou od pozemku vzdáleny do 10 minut pěšky.

Z obce jezdí autobusy směrem na Mělník, kde je možnost přestupu na další autobusové nebo vlakové spoje. Zastávka autobusu je 350 metrů od pozemku.

Mělník je vzdálený 10 minut autem a je zde kompletní občanská vybavenost, několik supermarketů, školy, nemocnice atd. Praha nebo Mladá Boleslav je vzdálena 50 minut autem. Poloha obce na okraji známé turistické oblasti Kokořínsko vybízí k různým volnočasovým aktivitám (pěší i cyklo turistika, lezectví, koupání, rybaření, houbaření apod.). Nejbližší koupání je v rybníku u oblíbeného letoviska Harasov vzdáleného 3 km, nebo v krytém bazénu či letním koupališti v Mělníku.

I když se může zdát, že investice do nemovitosti není nyní moc výhodná, opak je pravdou. Z dlouhodobého hlediska ceny pozemků stále rostou, a koupí tohoto pozemku můžete uchránit své finanční prostředky před inflací nebo zajistit snazší start budoucí generaci.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rád zajistím. Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Videoprohlídka

Orientační tvar pozemku

 pozemek

 

I v zimě tu je krásně!

Mapa občanské vybavenosti

vysoka_ov

Orientační propočet hypotéky

Financování zprostředkovávám v rámci partnerské spolupráce se společností RX Finance prostřednictvím společnosti Broker Trust, a.s.

Spotřebitelské úvěry zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 62439251 registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s., se sídlem Hanusova 1411/18, 140 00 Praha 4, IČO: 26439719, zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. B 7141 vedená u Městského soudu v Praze.

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF