Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 4+1 v Sudoměři

rodinný dům s velkou užitnou plochou

mnoho možností využití

pozemek 1184 m2

 klidná vesnice, atraktivní okolí

10 minut od Mšena, 20 od Mladé Boleslavi

hodinu od Prahy

 4.900.000 Kč

#idylkasudomer

Popis nemovitosti

Ať už hledáte rodinné bydlení s dobrým dojezdem do Mladé Boleslavi, nebo toužíte spojit bydlení s podnikáním, nebo chcete chalupu, kam budete moct celoročně jezdit odpočívat a třeba trávit čas s vnoučaty, tady vám to bude vyhovovat. Dům je navíc v prostředí, kde budete mít na dosah přírodu i vlakové a autobusové spojení do města.

Na pozemku velkém 1184 m2 najdete částečně podsklepený dvoupatrový dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 199 m2. Je zde i bývalá kovárna, garáž a podsklepená kůlna, takže skladovacích a úložných prostor zde budete mít spoustu (celkem dalších 169 m2). Na zahradě můžete vybudovat dětský koutek, terasu, pěstovat vlastní zeleninu a najde se tu prostor i pro vaše koníčky nebo podnikání.

Nebo si to zde zrekonstruujete a upravíte přesně podle sebe. A pokud vám nebudou čtyři pokoje stačit, dům v pohodě předěláte až na 8+1 se dvěma koupelnami a pohodlným posezením venku. Takže to zde může vypadat třeba tak, jak vidíte na vizualizacích.

Atraktivní okolí historické Sudoměře si oblíbíte, ať už jste vášniví houbaři, rybáři, turisté nebo cyklisté. V blízkosti naleznete vodní nádrž Sudoměř, Máchovo jezero, lesy a pole, hrady Kokořín a Bezděz nebo městské lázně Mšeno, kde je i docela široká občanská vybavenost. Do Mladé Boleslavi odtud dojedete za 20 minut a v Praze jste zhruba za hodinu.

Těch možností využití tu je fakt mnoho. Tak neváhejte a přijeďte se podívat, jestli toto místo pro vás bude ta pravá idylka.

Více informací, technické detaily a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Videoprohlídka

3D půdorysy

reality_uher_prodej_rd_sudomer_3d_pudorys_1-np

reality_uher_prodej_rd_sudomer_3d_pudorys_2-np

Vyznačení nemovitosti

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_41

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_31

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_28

 

Vizualizace možného budoucího stavu

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_21

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_34

Reality_UHER_prodej_RD_Sudomer_37

Orientační propočet hypotéky

Financování zprostředkovávám v rámci partnerské spolupráce se společností RX Finance prostřednictvím společnosti Broker Trust, a.s.

Spotřebitelské úvěry zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 62439251 registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s., se sídlem Hanusova 1411/18, 140 00 Praha 4, IČO: 26439719, zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. B 7141 vedená u Městského soudu v Praze.

Dokumenty ke stažení

Technická inspekce nemovitosti (zpráva nezávislého inspektora).

PENB se zpracovává, ale bude se jednat o třídu G, tj. mimořádně nehospodárná.

Další dokumentace (např. LV, půdorysy apod.).

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF