Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem RD 3+1 se zahradou

RD 3+1 po modernizaci

částečně zařízený

celková užitná plocha 145 m2

včetně garáže

užitná část zahrady 500 m2

nájem 25.000 Kč

zálohy 8.000 Kč

kauce 50.000 Kč

#RDSkuhrov

#domanamelniku

Popis nemovitosti

Podnájem RD s garáží a zahradou

Nabízím dlouhodobý podnájem RD. Dům je po částečné rekonstrukci (nová okna, dveře, nové topení, krytiny podlah, vymalováno). K dispozici garáž a zahrada. Celý pozemek je oplocen a tvoří s domem jeden celek.

Jedná se o zděný, částečně podsklepený dvoupodlažní objekt. Do domu se vchází po krytých schodech. Na zádveří navazuje spojovací chodba. Z chodby jsou přístupné téměř všechny části domu: sklep, druhé patro, koupelna, WC, obývák a kuchyň, za kterou je ještě spíž. V patře se potom nachází dva pokoje a půda, využitelná jako komora nebo šatna. Celková užitná plocha včetně garáže činí cca 145 m².

Objekt je připojen k veřejnému vodovodnímu řadu (má i vlastní studnu), kanalizaci, elektrické síti (230/400V), plynovodu a je zde zavedena přípojka pro pevný internet. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem.

Využitelná část zahrady činní cca 500 m². Část tvoří předzahrádka s vjezdem ke garážím, část je zatravněná rovina krytá od okolí domem, garáží a vzrostlými tújemi, a zatravněná část k ulici je mírně svažitá.

Dům je připraven k okamžitému nastěhování. Provizi RK hradí pronajímatel. Více informací a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

 2d_pudorys_1-pp

2d_pudorys_1-np

2d_pudorys_2-np 

Tomáš Uher

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF