Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 - MLÝN Rousovice

byt je jako nový

37 m2, 1. patro

částečně zařízený

nájem 9.500 Kč

zálohy 3.000 Kč

kauce 19.000 Kč

#mlýnRousovice

#domanamelniku

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 1+1 – MLÝN Rousovice

Nabízím pronájem bytu 1+1 (37 m2) v rezidenčním areálu "MLÝN Rousovice". Byt je po kompletní rekonstrukci, částečně vybavený, ve 2.NP (1. patro), ihned k dispozici. Lokalita Mělník - Staré Rousovice. Nájemné 9.500,- + poplatky 3.000,- + 19 tis. kauce. Provizi hradí vlastník.

Okna situována na západ. Dům po kompletní rekonstrukci a veškeré rozvody i společné prostory jsou nové. V bytě pak nová plastová okna, dveře i zárubně z masivu, nové omítky, plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Kuchyňská linka v nadstandardním provedení, vybavena kombinovaným sporákem s troubou, lednicí a digestoří.
Podlahové elektrické vytápění řízené termostaty se samostatnými okruhy pro obytnou část a koupelnu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou, a navíc úsporným topením (žebřík), které lze v letních měsících využít třeba jako sušák na prádlo. Výhodný 20 hodinový noční tarif. V nájmu zahrnuty poplatky za odpady, sdílený internet, STA a pravidelný úklid společných prostor.

Bezproblémové parkování, klidná lokalita, nezáplavová oblast. Dobrá dostupnost - stanice MHD 150 m. V okolí restaurace, 10 min pěšky Penny, ostatní občanská vybavenost ve městě.

Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Fotogalerie

Půdorys

mlyn_11

Tomáš Uher

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF