Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 v cihlové zástavbě

53 m2, zvýšené přízemí

osobní vlastnictví

v zeleni, nedaleko centra

Mělník - sídlíště Rousovice

nájem 12 000 Kč

zálohy na služby 3 500 Kč pro 2 osoby

každá další osoba + 500 Kč

kauce 24 000 Kč

#domanamelniku

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 – Dukelská, Mělník (sídliště Rousovice)

Hledáte bydlení v klidné části města, ale přesto blízko k centru? Zprostředkuji vám nájem bytu 2+1 ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu. Byt je částečně zrekonstruovaný a lze jej ihned obývat. Celková výměra činí 53 m2. Vybavení je pouze ilustrativní.

Byt má prostorný obývací pokoj, kuchyň s rohovou linkou a vestavěnými spotřebiči, neprůchozí ložnici, předsíň, samostatnou koupelnu a toaletu, a 2 sklepní kóje v suterénu domu. V bytě jsou plastová okna, dřevěné dveře, na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. Kuchyň je po rekonstrukci, koupelna v dobrém stavu. Všechna tři okna směrem na jihozápad s výhledem do zeleně a na okolní domy.

Budova je čtyřpodlažní o dvou vchodech, s celkem 18 byty, připojena k vodovodní i elektrické síti, kanalizaci, vytápění je dálkové, bez výtahu, boky jsou zateplené, stáří cca 60 let. V domě je sdílená kočárkárna. Ve společných prostorách domu jsou plastová okna, střecha je v dobrém stavu a v dohledné době by mělo dojít k výměně vchodových dveří, schránek a výmalbě společných prostor.

Parkování je možné před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost (školy, školky, zdravotnická zařízení, supermarkety aj.). Výborná dopravní dostupnost a poloha Mělníka nabízí zajímavou alternativu bydlení v Praze. Za 40 minut se dostanete busem na metro Ládví, autem to je cca 30 minut.

Bližší informace a domluvení prohlídky na +420737373100 nebo reality@tomasuher.cz.

Půdorys

3d_pudorys

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF