Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v cihlové zástavbě

55 m2, zvýšené přízemí

podíl v BD Lípa 2531

v zeleni, nedaleko centra

Mělník - sídlíště Rousovice

aktuální cena: 3.350.000,-Kč

#domanamelniku

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidné části města, ale přesto blízko k centru? Zprostředkuji vám koupi bytu 2+1 ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu. Byt byl před několika lety rekonstruován a je ve velmi dobrém stavu. Celková výměra činí 55 m2.

Byt má prostorný obývací pokoj, kuchyň s pěknou linkou, neprůchozí ložnici, předsíň s krásnou a praktickou vestavěnou skříní, samostatnou koupelnu a toaletu, a 2 sklepní kóje v suterénu domu. V bytě jsou plastová okna, dřevěné dveře, na podlahách parkety a dlažba. Jádro je po rekonstrukci, koupelna ve velmi dobrém stavu. Okna obývacího pokoje a ložnice na SZ, okno ložnice na JV směrem do klidné části mezi domy.

Budova je čtyřpodlažní o dvou vchodech, s celkem 18 byty, připojena k vodovodní i elektrické síti, kanalizaci, vytápění je dálkové, bez výtahu, boky jsou zateplené, stáří cca 60 let. Ve společných prostorách domu jsou plastová okna i vchodové dveře, střecha je v dobrém stavu, stoupačky vyměněny.

Parkování je možné před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost (školy, školky, zdravotnická zařízení, supermarkety aj.). Výborná dopravní dostupnost a poloha Mělníka nabízí zajímavou alternativu bydlení v Praze. Za 40 minut se dostanete busem na metro Ládví, autem to je cca 30 minut.

Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech.

Fotogalerie

Půdorys

3d_pudorys

Tomáš Uher

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF