Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+kk u Centrálního parku Chodov

30 m2, 8. patro

osobní vlastnictví

ulice Bachova

3 min od Centrálního parku

5 min od metra Opatov

aktuální cena: 3.590.000,-Kč

#bytucentralnihoparku

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk – ul. Bachova, Chodov (sídliště Jižní Město)

Hledáte bydlení v klidné části města, nedaleko zeleně, ale přesto blízko k centru? Zprostředkuji vám koupi bytu 1+kk v 8. patře panelového bytového domu v těsném sousedství Centrálního parku Chodov. Byt je připraven k rekonstrukci, ale lze jej ihned obývat. Celková výměra činí 30 m2.

Byt má prostorný obývací pokoj, kuchyň s rohovou linkou a vestavěnými spotřebiči, neprůchozí ložnici, předsíň, samostatnou koupelnu a toaletu, a 2 sklepní kóje v suterénu domu. V bytě jsou plastová okna, dřevěné dveře, na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. Kuchyň je po rekonstrukci, koupelna v dobrém stavu. Všechna tři okna směrem na jihozápad s výhledem do zeleně a na okolní domy.

Budova je čtyřpodlažní o dvou vchodech, s celkem 18 byty, připojena k vodovodní i elektrické síti, kanalizaci, vytápění je dálkové, bez výtahu, boky jsou zateplené, stáří cca 60 let. V domě je sdílená kočárkárna. Ve společných prostorách domu jsou plastová okna, střecha je v dobrém stavu a v dohledné době by mělo dojít k výměně vchodových dveří, schránek a výmalbě společných prostor.

Parkování je možné před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost (školy, školky, zdravotnická zařízení, supermarkety aj.). Výborná dopravní dostupnost a poloha Mělníka nabízí zajímavou alternativu bydlení v Praze. Za 40 minut se dostanete busem na metro Ládví, autem to je cca 30 minut.

S výběrem nejvýhodnějšího financování rád pomohu, a hladký průběh transakce zajistím. Bližší informace a domluvení prohlídky na uvedených kontaktech. Nemáte-li čas na prohlídku, můžeme se domluvit na videoprohlídce v reálném čase přes jakoukoli z běžných aplikací.

Půdorys

2d_4x3

Tomáš Uher

V realitách se pohybuji od roku 2010 a osobně jsem realizoval více než 200 převodů nemovitostí a zpracoval přes 130 odhadů.

Vždy se snažím najít pro klienty nejvýhodnější řešení v aktuální situaci, za což mne doporučují dále. Neváhejte mne kontaktovat a přesvědčte se sami. Káva je samozřejmě na mě.


Tomáš Uher

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF