Jak prezentovat nemovitost?

Tomáš Uher - Reality - Jak prezentovat nemovitost?

Kdo se rozhodl pronajmout nebo prodat svou nemovitost, jistě se snaží prezentovat dům či byt, jak nejlépe umí. V čem tkví tajemství transakce? Jak zaujmout co nejvíce zájemců? Na to vám odpoví následující řádky.

Jak správně prezentovat nemovitost?

I k nám se před časem dostal anglický výraz Home Staging, který krátce vystihuje to, jak připravit nemovitost k prodeji a zvýšit její atraktivitu. A právě s Home Stagingem vám ochotně pomůže profesionální makléř.

Fotografie mají obrovskou moc, buď zájemce přilákají anebo navždy odradí. Vyhrajte tedy už v prvním kole. K tomuto vám pomohou právě kvalitní fotografie z rukou profesionálů. Pamatujte, že méně někdy znamená více a interiér zbavte zbytečných předmětů jako např. sbírky porcelánových sošek nebo přehršle přípravků v koupelně.

Interiér musí být samozřejmě uklizený a stávající majitel by měl se svým makléřem spolupracovat a dbát jeho dobře míněných rad týkajících se například dekorací. Ty by neměly prostor zbytečně zaplnit, ale naopak jej jen doplnit a oživit. Pokud klient nemá vhodné dekorace, tak i ty vám může realitní kancelář sehnat k zapůjčení. Prodej sebeatraktivnější nemovitosti může zkomplikovat právě špatný obrazový materiál.

Klíčem k úspěšnému prodeji je zejména dobrá příprava nemovitosti k prezentaci a profesionalita v jejím zpracování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *