I “velké” banky umí běžný účet ZDARMA

Tomáš Uher - Finance - I “velké” banky umí běžný účet ZDARMA

Moneta novou akvizicí zvyšuje náskok a útočí na 3. pozici

Skupina Moneta v dubnu dokončila akvizici Wüstenrot hypoteční banky a.s. a Wüstenrot stavební spořitelny a.s. čímž získává více než 400 tisíc nových klientů a výrazně tak posiluje svou pozici na hypotečním trhu a nově vstupuje na trh stavební spoření. Dle vyjádření představenstva MONETA Money Bank je to další krok v realizaci jejich strategie být šampionem ve financování českých domácností a živnostníků.

Dle údajů z března 2020 se o prvenství dělí skupina Česká spořitelna a ČSOB s celkem cca 8,8 mil klientů napříč všemi segmenty (ani jedna neuvádí přesná data, proto je absolutní prvenství v bankovním segmentu nejisté), třetí příčku zaujímá skupina Komerční banka s cca 1,7 mil klientů banky (přičemž celkový celkový počet skupiny je cca 2,365 mil), Moneta utvrdila svou pozici 4 s cca 1,5 mil klienty a výrazně tak odskočila 5. Fio bance s cca 1 mil klientů.

Tom je nejen ZDARMA, ale i bez dalších podmínek

MONETA Money Bank od 14.6.2020 nabízí nový běžný účet Tom Plus, jehož vedení je zcela zdarma a velkým benefitem navíc jsou neomezené výběry ZDARMA ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. Výběry zdarma nově platí pro všechny bankomaty v ČR, to znamená jak v síti MONETA Money bank, tak i mimo ni.

Účet je určen jak pro nové, tak pro stávající klienty MMB. Každý klient může mít veden jeden běžný účet TOM Plus. U stávajících klientů je možné na obchodním místě provést konverzi jejich již existujícího účtu na Tom Plus.

Účet lze založit online, takže ani kvůli tomuto do banky nemusíte chodit.

Více informací k tématu

Máte pochybnosti, který účet je pro Vás ten nejvhodnější? Nevadí - za zeptání nic nedáte. Klikněte na žluté tlačítko na této stránce dole, vyplňte svoje kontaktní údaje a já vám zavolám zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *